Üretimimiz

Her Kaşıkta Kayseri…

 

Anadolu mutfağının tüm zenginliklerini içinde barındıran Kayseri mutfağının baş tacı… Kayseri Mantısı.

Günümüzde pek çok yörede pek çok farklı yapılış ve sunuş tarzı olmasına rağmen mantı denince akla ilk olarak Kayseri Mantısı gelir.

Kaşıkla, herhangi bir katkı ve koruyucu madde içermeyen, tamamen doğal ve hijyenik şartlarda üretilen yöresel lezzetleri ile bizlere, adeta geçmişin güzelliklerinin hala devam ettiğini kanıtlıyor.

Kaşıkla’ nın 25.000 m² açık, 5.200m² kapalı alan üzerine kurulu, son teknoloji ile donatılmış modern ve hijyenik üretim merkezi, günlük 5 ton mantı üretim kapasitesine sahip. Ayrıca bu doğal ürünler Türkiye’nin dört bir yanında soğuk zincirler vasıtasıyla ilk günkü tazeliğiyle raflardaki yerini almaktadır.

Uluslararası gıda üretim normlarına uygun hizmet vermeyi amaçlayan Türkiye’nin Mantıcısı Kaşıkla, ISO 22000 - TÜV - HACCP kalite belgelerini alarak kalite ve güvenilirliğinistandartlaştırmıştır.

Kaşıkla ustalığıyla hazırlanmış Kayseri mutfağının o doğal ve lezzetli ürünlerine ulaşmak artık çok kolay. Türkiye’nin neresinde olursanız olun ürünlerimiz bir telefon kadar uzağınızda.

 

WhatsApp Sipariş Hattı: 0 (534) 342 89 05

©2018 Tüm Hakları Kaşıkla'ya Aittir.